1 yıllık bedava yazılım kampanyası!

Yazılım şirketlerinin yapmış olduğu ve beğendiğimiz forumlarda gerekse de günlüklerde takip ettiğimiz bu gibi kampanyalar iki tarafıda düşündüğümüzde acaba nasıl bir etki bırakıyor. Acaba yazılım satışlarını arttırıyor mu? Kullanıcılar bundan memnun mu?
Okumaya devam et 1 yıllık bedava yazılım kampanyası!

Be My Dev Hero, activestate kahraman arıyor

Benim IDE’sini büyük bir beğeni ile kullandığım sadece IDE değil pek çok yönü bulunan bir şirket activestate ve be my dev hero adında bir kampanya başlattılar.
openkomodoph3 Be My Dev Hero, activestate kahraman arıyor
Bu kampayaya göre size 30 tane çoktan seçmeli ve cevaplamanız 10 dakikadan fazla sürmeyecek bir test yapıyorlar, testin sonunda e-posta adresinizi yazıyor ve gönderiyorsunuz, bunun dışında başka hiçbir şey yapmıyorsunuz. Testin büyük ödülü tabiii kazanırsanız seçiminize göre Nintendo Wii ya da Guitar Hero III bundle ile birlikte ActiveState Software lisansı oluyor (Bunun yanında irili ufaklı hediyeler de var). Eğer buradan okuyan bir Türk arkadaş Wii kazanırsa, Wii’sini 1 hafta ödünç alırım ona göre :))
Bu test ile ürünlerini developer dediğimiz kesimden gelen cevaplar doğrultusunda daha fazla geliştirmek amacındalar o yüzden sizinde bir yararınız olsun, çoktan seçmeli diye hepsini C atmayın ve sorular öyle developer düzeyinde bilgi gerektiren sorular değil. Bu arada bu test için ek para filan almıyorlar, girip katılıyorsunuz.