Firefox autocomplete bankalarda sorun

Firefox ile yahoo, live.com veya banka hesaplarına girdiğinizde şifrelerinizi kaydetip etmeyeceğinizi soran bölüm bir türlü ortaya çıkmıyor. Bunun nedeni ise sitenin tarayıcıdan bunları kaydetmemesi için istekte bulunması bu yüzden Firefox bu gibi sitelere girdiğiniz parolaları, şifre ya da parola yöneticisine kaydetmiyor. Böyle bir durumda ne yapılabilir?

Okumaya devam et Firefox autocomplete bankalarda sorun

Yahoo ymail

ymailce7 Yahoo ymail
gmail ile olan rekabetin dayanılmaz hafifliğindenmidir yoksa son anda microsoft ile olan anlaşmazlığın gıcıklığındanmıdır bilinmez. Yahoo iki tane yeni alan adı aldı, bunlardan biri ymail diğeri ise rocketmail yahoo signup sayfasına gittiğinizde bu iki alan adına da ait yeni posta adresleri alabileceksiniz örneğin : ahmet@ymail.com gibi ya da doğrudan bu alan adlarını girerek yahoo mail giriş sayfasına ulaşabilirsiniz, içerikte bir fark yok ya da mail için size verdikleri alanda bir artma yok, sadece iki tane yeni alan adı eklemişler.

Gmail, yahoo, hotmail ile .exe dosyaları nasıl gönderilir

Bunu yazmamım nedeni posta hizmeti veren kurumların artık uzantı tarama özelliğini geliştirdiğini fark etmem, bir arkadaşınıza beğendiğiniz bir programı ya da .exe uzantılı bir dosyayı e-posta ile göndermek istiyorsunuz ancak sorun oluyorsa ve gönderemiyorsanız aşağıda bahsettiğim yolu uygulayarak sıkıntı çekmeden gönderebilirsiniz.

Okumaya devam et Gmail, yahoo, hotmail ile .exe dosyaları nasıl gönderilir