TV Ürünleri – Wiper Wizard Cam Sileceği Yenileme Cihazı

Bu ürünü satın aldığım online alışveriş sitesi yaptığım yorumu yayınlamayınca mecburen blogumu kullanmak zorunda kaldım, doğal olarak yaptığım yorum olumsuz olduğu için ve satın aldığım yer bu ürünü satmaya ve kar etmeye çalıştığı için yorumun yayınlanmasını beklemiyorum.

Benden önce 30 yorum yapılmış, yorumlara bakıp alıyorsun sonra senden önce olumlu yapan bu 30 seçmece insanın nasıl bir araya geldiğini de ayrıca düşünüyorsun, yer geliyor bunların hepsi yapıyor ancak ben neden yapamıyorum diyor, kendinden şüphe ediyorsun.

Bugüne kadar pek çok tv ürünü satın aldım, hepsinde değişik sıkıntılar yaşadım, özellikle bu ürünleri tv’de pazarlayan kişileri tebrik etmek istiyorum ya bunlar benden oy isteseydi, sanırım oy da verirdim çünkü ürünler ancak bu kadar ballandırarak anlatılı ve bu kadar inandırıcı olurlar. Bu wiperwizard denen aletten başlamak istiyorum.

Özellikle kışın silecekler çalıştırıldığında, buz tutmuş cam üzerinde, yıpranma oluyor, bu yıpranma da sileceğin yağışlı havalarda silerken camda iz bırakmasına neden oluyor ve yolda görüş azalıyor. Bu izi gidermek için iki seçenek var gibi görünüyor, ilki ya silecek değiştireceksin ikincisi ise böyle garip ürünlere düşeceksin.

Bu ürünün reklamında adam foşş diye çamurlu suyu cama döküyor, sonra wiper wizard ile onarılan silecek camı pırıl pırıl yapıyor. Öncelikle gerçek olmayacak kadar güzel bir şeye inandığım için kafamı duvarlara vuruyorum. Çünkü sileceklerim hiç olmadığı kadar kötü oldu, bu ürünle yapılabilecek tüm yöntemleri denedim ve en sonunda silecek değiştirmeye kadar gittim. Yapamadığımdan değil, ürün vaad ettiğini vermedi yoksa biz satın almayıda performans almayı da biliyoruz.

Siz siz olun TV Ürünü alırken, 15-20 defa düşünün paranız boşa gitmesin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir